O nas

 

KIM JESTEŚMY?

Bez wątpienia rodzinną firmą. Każdy klient, każdy pracownik, to dla nas członek tej samej rozległej rodziny biznesowej, w której kierujemy się zaufaniem, szacunkiem i etyką współpracy. Specjalizujemy się w projektowaniu spódnic, sukienek i okryć plażowych. Cała produkcja odbywa się w Polsce.

Krystyna 👉

Prawdziwa MAMA! Dba o każdy szczegół i nie odpuści póki produkt nie będzie dopracowany, a klient właściwie zaopiekowany. Skupia szczególną uwagę na jakości produktu i komforcie jego posiadacza. Pamięta czasy „Dynastii” i kreacje Krystle. W pół godziny jest w stanie stworzyć 10 różnych projektów. Uwielbia szpilki – gdyby mogła to pewnie chodziłaby w nich po domu.

Ulubiony cyt.: „ Odpowiedni ubiór jest przejawem dobrych manier” – Tom Ford

 

👈 Daria

Nie boi się kreatywnych i nietypowych połączeń. Według niej satynowa elegancka spódnica idealnie komponuje się z bluzą i sneakersami. W projektach przemyca odważne i prowokacyjne detale podkreślające kobiecość. Kolekcjonuje małe torebki. W jej szafie znajdą się nawet takie, do których telefon nie „wejdze”. Im mniejsza, tym bardziej pożądana.

 

Ulubiony cyt.: „Kiedy nie ubierasz się jak inni, to nie musisz myśleć jak oni” – Iris Apfel

CO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD INNYCH?

Nasze ubrania szyjemy w małych ilościach, dzięki czemu nie są dostępne dla każdego. To zdecydowanie wzmacnia ich unikalność. Ubrania są wyjątkowo kobiece, dzięki bogatej kolorystyce i zastosowaniu odpowiednich krojów naturalnie podkreślających kobiece walory. Czerpiemy inspiracje z kultury i sztuki, bo bardzo ważna jest dla nas funkcja naszych ubrań. Mają one nie tylko zdobić i uszczęśliwiać, ale przede wszystkim w subtelny i nieoczywisty sposób wzmacniać kobietę w jej codzienności. Detale w naszych ubraniach nie są przypadkowe. Przykładem może być nasza spódnica Curderoy, której falbany na biodrach symbolizują skrzydła bogini Nike. Chcemy, żeby dodały siły i pewności siebie 👉👉👉

 

 

DLA KOGO SZYJEMY?

Szyjemy dla osób, które cenią sobie indywidualizm i wartość jaką niosą ze sobą nasze ubrania. Są to kobiety sigma, które nie potrzebują aprobaty i uznania innych. Kierują się rozumem i opanowaniem. Nie podążają za aktualnymi trendami i utartymi szlakami. Szukają własnej drogi. Czują się świetnie same ze sobą, znają swoją wartość i nie potrzebują poklasku.

 

 

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Naszym zdaniem tkanina to podstawa. Jest dla nas punktem wyjścia do stworzenia prototypu. To ona nas inspiruje i motywuje. Jej lekkość, reakcja na światło i sposób układania się podczas ruchu, wskazują nam kierunek projektowania. Czasami trafiają się przecież tkaniny tak piękne, że uszycie z nich prostej spódnicy zamiast wyeksponowania w długiej letniej sukience byłoby wręcz przestępstwem. 

 

Jeżeli chcesz nas wesprzeć w rozwijaniu marki, to możesz zrobić to tutaj 👇      

              

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl